Anasayfa > Çiçek > beyaz-lilyum-kalp-cam-vazoda-beyaz-lilyum

Ürün kodu : 1718

Çiçek Fiyatı : 115 TL  (KDV DAH?L)

TOPLAM : 115,00 TL

Sipariş Ver

Beyaz Lilyum Kalp Cam Vazoda Beyaz Lilyum

 LİLYUM / KAZABLANKA

Lilyum Çiçekği Zarafetin ve güzelliğin simgesidir lilyum çiçeği ve kazablanka çiçekleri. Türkiye'nin online çiçek dükkanı Parlak Çiçekçilik en güzel lilyum çiçekleri ile sizelerle. Aynı gün çiçek teslimatı sunan Parlak Çiçekçilik, hızlı ve kaliteli hizmet çercevesinde sevdiklerinizle sizleri buluşturuyor. Türkiye'nin neresinde olursanız olun Parlak Çiçekçilik geniş ürün yelpazesi ile sevdiklerinize ulaşın. Sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturmak artık çok kolay.
 
Nazik, etkileyici bir anlamı olan lilyum çiçegi, genelde bayanlar için özel bir çiçektir. Sevgiliye Çiçek, Doğum günü çiçeği, yıldönümü çiçeği ya da yeni iş çiçeği gibi bir çok özel günlerinizde tercih edebileceğiniz lilyum çiçekleri, bir çok farklı sunumla hazırlanmaktadır. Dekoratif kullanılan ürünlerle hazırlandığı için çiçekler solsada hala hatırlanacak bir hediye kalacaktır.
Eşsiz sevgi anlamını taşıyan zambak çiçegi Parlak Çiçekçilik ustaları sunduğu etkileyici aranjmanlar arasındadır. Narin ve bir o kadar hoş kokulu zambak çiçeklerinde seçebilir, sevdiklerinizin özel günlerde hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.